Get Adobe Flash player

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o aktualnościach
Forum Społecznego
zapisz się!

Aktualności

Więcej artykułów…

Grzech pierworodny mediów w III RP

W dniu 17 lutego 2014, Forum Społeczne podjęło zagadnienie zależności mediów oraz polityki i sektora biznesu w Polsce. W dyskusję wprowadził dr Sebastian Musioł z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

GDY TRWAJĄ IGRZYSKA: KATOLIKIE MEDIA NA RYNKU USŁUG MEDIALNYCH W POLSCE

Zapraszamy na dyskusję na temat mediów katolickich w Polsce.

Więcej…

Dystansując się od praktyk popełniacie błąd

Badania Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego pokazują, że w Polsce powiększa się grupa katolików, którzy przestają praktykować. W związku z tym ks. Jan Pałyga, egzorcysta i kierownik Centrum Pomocy Duchowej w Warszawie skierował się apelem do osób, które „dystansują się od praktyk religijnych”.

Więcej…

Diagnoza i wyzwania 2012

W Instytucie Statystyki Kościoła Katolickiego odbyło się kolejne spotkanie Forum Społecznego Michała Archanioła. Tematem spotkania była aktualna sytuacja społeczna w Polsce. Uczestniczyli w nim duchowni oraz świeccy reprezentujący różne środowiska Kościoła w Polsce.

Więcej…

Forum na 2012

W Instytucie Statystyki Kościoła Katolickiego odbyło się zebranie Forum Społecznego Michała Archanioła. Podsumowano pierwszy rok działania Forum oraz zaprojektowano prace Forum na najbliższy rok. W 2012 Forum będzie zajmować się tematem edukacji w Polsce.

Więcej…